ÖVRIGT / Leksaker / Modelljärnväg 9546116
nr 954 6116
Modelljärnväg
Fleischmann, lok, vagnar, räls, m. m
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 april 2015
kl 19:38:16
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr